Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sematio/domains/pensjonatnawzgorzach.pl/public_html/wp-content/themes/hillter/awe_shortcode/config.php on line 169

Warning: array_splice() expects parameter 1 to be array, null given in /home/sematio/domains/pensjonatnawzgorzach.pl/public_html/wp-content/themes/hillter/awe_shortcode/config.php on line 381
SPOTKANIA BIZNESOWE - Pensjonat Na Wzgórzach - szkolenia, eventy

Spotkania biznesowe

w atmosferze korzyści

Kraków to wspaniałe miejsce na biznes, a więc i biznesowe spotkania.
Jeśli potrzebujesz zorganizować spotkanie biznesowe dla swojej firmy
albo Twojego klienta, Pensjonat Na Wzgórzach przygotuje odpowiednią ofertę.
Zaczynamy od dokładnego planu, a potem dogrywamy każdy detal. Od ogółu do szczegółu. Takie spotkanie po prostu musi się udać. Tak pracujemy w Pensjonacie od początku?
Co się liczy w dobrym spotkaniu biznesowym?

Miejsce
Do wyboru otrzymasz dwie sale konferencyjne, na duże spotkania lub kameralne rozmowy. W każdej opcji otrzymujesz pełne wyposażenie multimedialne ułatwiające prowadzenie spotkania oraz zwiększające komfort użytkowników.

Klimat
Pensjonat to miejsce o przyjemnym, sprzyjającym skupienie nastroju. Położony wśród zieleni, ale z łatwym dojazdem z dowolnej części Krakowa lub Nowej Huty, może stać się sceną Twoich kolejnych biznesowych sukcesów.
Każde spotkanie, naukowe czy w interesach, to również miejsce. Otoczenie, w którym działasz i rozmawiasz, może pomagać w uzyskaniu skupienia. Koncentracja lub rozproszenie; atmosfera uwagi, ale też relaksu. W spotkaniu biznesowym chodzi o
biznes – dlatego tak się nazywa – ale aspekt spotkania też jest ważny. Zadbamy o to, aby Twoi goście czuli się doskonale.

Ludzie
Jesteśmy profesjonalistami i zapraszamy profesjonalistów. Pensjonat Na Wzgórzach potrafi być przytulnym hotelikiem, ale to również wybór sal konferencyjnych, od przestronnych na duże spotkania po mniejsze, dyskretne salki na negocjacje. Jeśli zać chciałbyś zaprosić gości na lunch albo zorganizować szwedzki stół, w ofercie jest też catering.
Staramy się bardziej
Pensjonat Na Wzgórzach wyróżnia się unikalnym zespołem. Rozumiejąc to jako część społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), zatrudniamy w zespole osoby z niepełnosprawnością fizyczną (np. niedowidzenie lub niedosłuch) lub psychiczną (np. autyzm). Są fantastycznymi pracownikami i cudownymi ludźmi; szkolimy się i rozwijamy razem, by Pensjonat stawał się jeszcze lepszym miejscem.

Jakie spotkania biznesowe organizujemy?

Dysponujemy przestrzenią, zespołem i kompetencjami, które pozwalają na przeprowadzenie wszelkiego rodzaju spotkań. Od branżowych spotkań regionalnych bądź ogólnopolskich, przez firmowe uroczystości różnego rodzaju:

  • konferencje biznesowe bądź naukowe
  • rocznice i inne ważne biznesowe wydarzenia
  • spotkania z klientami
  • negocjacje
  • prezentacje produktów
  • warsztaty i zajęcia sportowe

Tak, Pensjonat potrafi stać się ośrodkiem sportowym. Mniejsza z naszych sal wyposażona jest w lustrzaną ścianę, a parkiet i zaplecze pozwalają na komfortowe przeprowadzenie np. warsztatów tanecznych, jogi czy zajęć sportowych.
Do tego wszystkiego dodajemy wiele uśmiechu.
Nasi goście mają czuć się dobrze. Bardzo nam na tym zależy.
Do zobaczenia!

SPOTKANIA BIZNESOWE NA WZGÓRZACH

możliwe układy

DUŻA SALA

PNW_duza_sala_konferencyjna

mała sala

PNW_mala_sala_konferencyjna

Spotkanie biznesowe w Krakowie?

Sprawdź sam. Zadzwoń!