Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sematio/domains/pensjonatnawzgorzach.pl/public_html/wp-content/themes/hillter/awe_shortcode/config.php on line 169

Warning: array_splice() expects parameter 1 to be array, null given in /home/sematio/domains/pensjonatnawzgorzach.pl/public_html/wp-content/themes/hillter/awe_shortcode/config.php on line 381
pokoje na godziny - pobyt krótkoterminowy - Pensjonat Na Wzgórzach

Przytulnie, wygodnie, szybko:

pokoje na godziny w Krakowie

POBYT KRÓTKOTERMINOWY

Pensjonat oferuje również wynajem pokoi na krótki czas (od godziny).
Jak hostel, tylko bardziej poręcznie. Jak hotel, tylko o wiele taniej.
Jeśli potrzebujesz komfortowej przestrzeni, ale na godziny, a nie na dni, Pensjonat Na Wzgórzach będzie świetnym wyborem.
Jesteś w Krakowie albo Nowej Hucie na chwilę?
Potrzebujesz własnej przestrzeni na parę godzin?
Wpisz do telefonu adres ‚Na Wzgórzach 44’, i daj nam znać. Wszystko przygotujemy.
Nawet, gdy widzimy się tylko chwilę, wiemy, co jest ważne:

POKOJE NA GODZINY — KOMFORT CO DO MINUTY

Jeśli mówisz, że pokój ma być gotowy na 12:15, to tak będzie. Oferujmy dwugwiazdkowy komfort wnętrz i wyposażenia oraz zaangażowanie, które wykracza poza wszelkie gwiazdki. Twoje potrzeby są dla nas bardzo ważne.

Pokój na 3 godziny to koszt tylko 60zł.

WYNA JEM POKOI NA GODZINY — OD RĘKI, OD TERAZ

Pokoje na godziny rzadko wynajmuje się z dużym wyprzedzeniem. Zawsze staramy
się mieć pewną pulę rezerwowych pokoi dla nieoczekiwanych gości. Do dyspozycji masz pokoje 2-osobowe typu SINGLE i STUDIO.

POKOJE NA GODZINY — PROSTE ZASADY

Wynajem na godziny liczy się do 3 godzin. Potem liczymy czas jako pierwszą dobę. Oczywiście, nie musisz decydować od razu. Jeśli godziny się wydłużą, rozliczamy się jak za dobę, a nie za 24 pojedyncze godziny. Nasi goście doceniają to uczciwe podejście.
Możesz zamówić posiłek, pomożemy zorganizować taksówkę, a jeśli potrzebujesz dowolnych innych informacji — pytaj swobodnie. Po to tu jesteśmy :).

Pobyt krótkoterminowy to szybki odpoczynek.

WYNA JEM POKOI NA GODZINY — DYSKRECJA

Położenie w ustronnym, spokojnym miejscu oraz stały, zaufany zespół sprzyjają dyskrecji. To święta zasada każdego hotelu, i nasza również — jesteś tu gościem, i Twoja prywatność i komfort są najważniejsze. Możesz być tego pewien.
Jeśli więc szukasz pokoju na godziny, jedną lub kilka, i szukasz go w Krakowie lub okolicach, wiesz, gdzie go znajdziesz. Znajdziesz go Na Wzgórzach.

Potrzebujesz odpocząć?

Zadzwoń i wynajmij pokój na godziny.