Tanie noclegi w Krakowie.

To możliwe, gdy działa się nie tylko dla zysku.

To doskonała oferta w doskonałej cenie.
Nasi pracownicy, od recepcji po kucharzy, dobrze znają wymagania gości, i potrafią je spełniać. Działamy od lat, i wiemy, co się liczy.

Tanie noclegi w Krakowie? Zapraszamy na Wzgórza!

Kto szuka taniego noclegu w Krakowie, znajdzie u nas to, czego potrzebuje: wysokiego standardu w niskiej cenie. To świetne miejsce, by zacząć poznawanie Krakowa albo zorganizować pobyt w innym niż turystyczny celu.

To doskonała oferta w doskonałej cenie.
Nasi pracownicy, od recepcji po kucharzy, dobrze znają wymagania gości, i potrafią je spełniać. Działamy od lat, i wiemy, co się liczy.

Doskonała alternatywa dla hotelu

Pensjonat Na Wzgórzach - tanie noclegi w Krakowie

Zapewniamy wszystko, co jest potrzebne gościom, by miło i przyjemnie spędzili u nas czas.
Już samo miejsce, wśród zieleni i w ciszy, daje dużo. Wszyscy pracujemy nad tym,by pierwsze dobre wrażenie było kontynuowane.

Tu spotkasz wyjątkowych ludzi.

Wierzymy, że każdy zasługuje na to, by spotykały go dobre rzeczy. Zgodnie z tym przekonaniem działamy na co dzień, i tak pracujemy.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 6 pokoi samodzielnych oraz 10 pokoi typu studio z pełnym węzłem sanitarnym (łazienka z prysznicem). W większości z nich istnieje możliwość dołożenia dostawki, co pozwala nam jednocześnie wynająć 38 miejsc noclegowych.

Pokoje wyposażone są w TV, bezpłatny dostęp do Internetu, lodówkę, niektóre z nich posiadają także balkon. Część pokoi dostosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Pokoje typu studio posiadają wspólny przedpokój i łazienkę, stwarzając tym samym dogodne warunki pobytu rodzinom z dziećmi oraz firmom zainteresowanym nawiązaniem długoterminowej współpracy.

cennik

Pokój 1-osobowy

Pokój 2-osobowy

Pokój typu Studio

Pobyt krótkoterminowy

Dzieci do lat 5

Dzieci do lat 13

Zwierzę

Dostawka

80zł/1 doba

140zł/1 doba

50zł/1os./1 doba

60zł/3h

GRATIS

50zł/1 doba

70zł/1 doba

50zł/1 doba

Tanie pokoje w Krakowie?

Zadzwoń do nas i zarezerwuj pokój!