Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sematio/domains/pensjonatnawzgorzach.pl/public_html/wp-content/themes/hillter/awe_shortcode/config.php on line 169

Warning: array_splice() expects parameter 1 to be array, null given in /home/sematio/domains/pensjonatnawzgorzach.pl/public_html/wp-content/themes/hillter/awe_shortcode/config.php on line 381
Metallica na Tauron Arena Kraków - tanie noclegi w Krakowie

Wydarzenia

28KWI

Metallica na Tauron Arena Kraków

Metallica - głośne granie, tanie spanie

Tym razem Pensjonat na Wzgórzach zaprasza fanów mocnego brzmienia i niebanalnych dźwięków. Już 28.04.2018r. w Krakowie pojawi się długooczekiwana Metallica, by po raz kolejny na żywo zachwycić swoich polskich fanów. 

Po raz pierwszy ten amerykański zespół heavymetalowy zagościł w Polsce w 1987r. i zagrał dwa koncerty (dzień po dniu) na katowickim Spodku. Mimo iż Metallica nie była wtedy tak dobrze znana, jak dziś – istniała bowiem dopiero 6 lat, a dostęp do muzyki i płyt w ówczesnych czasach był ograniczony, to bilety na oba koncerty rozeszły się niezwykle szybko. W późniejszych latach Metallica pojawiła się u nas jeszcze kilkukrotnie – dając przy tym trzy koncerty w Chorzowie, wracając jeszcze raz do Katowic i goszcząc aż cztery razy w Warszawie. Na każdym z występów polscy fani heavymetalu udowadniali swoją obecnością, że zespół ten mimo upływu lat wciąż tworzy na tym samym wysokim poziomie, a wszystkie bilety na koncert sprzedawały się z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Dlatego teraz, po 31 latach od ich pierwszego koncertu w Polsce przyszła kolej na Kraków, gdzie w Tauron Arenie Metallica promować będzie swój najnowszy album Hardwired… To Self – Destruct, który miał swoją premierę pod koniec 2016r. i w ciągu kilku dni osiągnął prawie milionową sprzedaż. 

Metallica w Krakowie zagości w ramach Europejskiej Części Trasy WorldWired Tour, która oficjalnie została ogłoszona 16 marca 2017r. Wkrótce po tym bilety na koncert w Tauron Arenie mimo wysokiej ceny rozeszły się błyskawicznie, a fani jak zwykle nie zawiedli zespołu. Supportem Metalliki będzie norweska grupa punk metalowa Kvelertak, która swój debiut miała w 2007r., a do tej pory wydała trzy albumy studyjne. Zespół ten doceniany jest szczególnie w krajach skandynawskich, gdzie zdobywa liczne nagrody, lecz dzięki koncertom z Metalliką ma szansę zaistnieć, także na skalę międzykontynentalną. Choć wiadomym jest, że główna gwiazda wieczoru wykonywać będzie utwory z najnowszej płyty „Hardwired… To Self Destruct”, ścisła setlista utrzymywana jest w tajemnicy, co dodatkowo rozgrzewa atmosferę wśród fanów – jedno jest pewne – na pewno nie będą zawiedzeni. 

Pensjonat na Wzgórzach w Krakowie, dzięki bliskiej lokalizacji od przystanku komunikacji miejskiej pozwala na dotarcie do Tauron Areny wszystkimi tramwajami jeżdżącymi po tej trasie (nr 1, 4, 5) w czasie 20 – 25 minut. Na naszym niestrzeżonym parkingu można natomiast pozostawić swój samochód – dzięki czemu nie będą Państwo musieli ponosić dodatkowych kosztów związanych z parkowaniem na terenie Areny. Dodatkowo Pensjonat na Wzgórzach rozumiejąc wysokie koszty związane z uczestnictwem w tym wydarzeniu, wychodzi naprzeciw fanom Metalliki i oferuje nie tylko tanie noclegi w Krakowie, ale też 10% zniżki przyznawanej na podstawie okazania w dniu przyjazdu spersonalizowanego biletu na koncert. 

Przyjeżdżasz na koncert zespołu Metallica?

Pokaż bilet i zarezerwuj pokój!