Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sematio/domains/pensjonatnawzgorzach.pl/public_html/wp-content/themes/hillter/awe_shortcode/config.php on line 169

Warning: array_splice() expects parameter 1 to be array, null given in /home/sematio/domains/pensjonatnawzgorzach.pl/public_html/wp-content/themes/hillter/awe_shortcode/config.php on line 381
IMPACT FESTIVAL 2018 - Pensjonat Na Wzgórzach

Wydarzenia

26CZE

IMPACT FESTIVAL 2018

TANIE NOCOWANIE I IMPACT FESTIVAL 2018

Po rewelacyjnym występie zespołu Metallica, fani heavymetalu mają niewiele czasu na odpoczynek, ponieważ już 26.06.2018r., po raz drugi w Krakowie odbędzie się Impact Festival. Pensjonat na Wzgórzach również i teraz łączy się z miłośnikami cięższego grania i tradycyjnie oferuje tanie noclegi w Krakowie. 

Impact Festival, czyli jeden z większych festiwali rockowych po raz pierwszy rozgrzał polską publiczność w 2012 roku, kiedy to gwiazdą wieczoru był m.in. kalifornijski zespół Red Hot Chili Peppers. Przez kolejne lata w ramach tego rockowego święta mogliśmy usłyszeć takie grupy jak Rammstein, Stereophonics, Black Sabbath, Areosmith czy Linkin Park. W tym roku fani również nie mogą poczuć się zawiedzeni, ponieważ już w czerwcu w ramach Impact Festival pojawi się Ozzy Osbourne, którego supportem będzie Bullet For My Valentine oraz Galactic Empire. 

Bullet For My Valentine jest walijską metalcorową grupą, mającą na swoim koncie pięć albumów studyjnych cieszących się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Trudno nie kojarzyć ich z takich hitów jak Tears Don’t Fall, czy Walking The Demon, gdzie prezentują nie tylko niesamowite brzmienie, lecz również zachwycają wokalem. Podczas Impact Festival na scenie pojawi się także Galactic Empire. Grupa ta, jak wskazuje sama ich nazwa tworzy covery pochodzące z motywów filmowych Star Wars, nadając im fantastyczne metalowe brzmienie. Sam Headliner festiwalu nie bez przyczyny został okrzyknięty mianem „Księcia Ciemności”, ponieważ poprzez niebanalny wygląd, zachowanie, czy muzykę, którą tworzy stał się symbolem kontrowersji. Niezaprzeczalnym jest jednak, że przez wszystkie lata działalności artysta przyciąga na swoje koncerty tysiące fanów a płyty przez niego stworzone sprzedają się z wielomilionowym nakładem. Dla Ozziego Osbourne i jego fanów ten rok jest szczególny, ponieważ obchodzi on swój jubileusz artystyczny – pięćdziesięciolecie na scenie muzycznej, co wiąże się również z odbyciem pożegnalnej trasy koncertowej dookoła świata. Aby uspokoić fanów należy dodać, że artysta nie zrywa definitywnie ze sceną muzyczną i jak zapowiada będzie koncertował dalej, lecz już nie na tak szeroką skalę. 

OZZY OSBOURNE 50 LAT NA SCENIE

Sam Impact Festival odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie, dlatego też Pensjonat na Wzgórzach serdecznie zaprasza uczestników wydarzenia, oferując im nie tylko tanie noclegi w Krakowie, lecz również możliwość pozostawienia samochodu na naszym niestrzeżonym, ale za to darmowym parkingu. Lokalizacja Pensjonatu (obok przystanku tramwajowego Jarzębiny) pozwala na szybki i komfortowy dojazd do Tauron Areny (bez zbędnego postoju w krakowskich korkach) w ciągu 20 – 25 minut, tramwajami nr 1, 4, 5. Dodatkowo Pensjonat na Wzgórzach łącząc się z fanami muzyki rockowej oferuje uczestnikom Impact Festival 10% zniżki na noclegi, przyznawanej na podstawie okazanego biletu wstępu na wydarzenie. Należy jednak pamięć, że ilość miejsc noclegowych jest ograniczona, dlatego też obowiązuje wcześniejsza rezerwacja telefoniczna.