Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sematio/domains/pensjonatnawzgorzach.pl/public_html/wp-content/themes/hillter/awe_shortcode/config.php on line 169

Warning: array_splice() expects parameter 1 to be array, null given in /home/sematio/domains/pensjonatnawzgorzach.pl/public_html/wp-content/themes/hillter/awe_shortcode/config.php on line 381
17. PZU Cracovia Maraton - tanie noclegi w Krakowie - Pensjonat Na Wzgórzach

Wydarzenia

Tanie noclegi w Krakowie dla uczestników Cracovia Maratonu.
22KWI

17. PZU Cracovia Maraton

Tanie noclegi dla Maratończyków

Pensjonat Na Wzgórzach serdecznie zaprasza uczestników 17. PZU Cracovia Maraton, oferując przy tym tanie noclegi w wyjątkowym mieście jakim jest Kraków. Już 22 kwietnia po raz kolejny miłośnicy sportu i rywalizacji będą mogli zmierzyć się nie tylko z silnymi przeciwnikami, lecz przede wszystkim ze swoimi wewnętrznymi barierami. 17. PZU Cracovia Maraton jest jednym z największych tego typu wydarzeń w Polsce, które przyciąga z roku na rok coraz to liczniejszą grupę uczestników. Maraton startuje tradycyjnie z Rynku Głównego, by kierując się szlakiem krakowskich zabytków dotrzeć do malowniczej Nowej Huty. Stamtąd uczestnicy będą musieli udać się z powrotem w miejsce punku startowego, gdzie znajdować się ma meta.

Aby pokonać dystans przewidziany dla maratonu – 42km 195m, trzeba wykazać się ogromną determinacją i kondycją, którą buduję się zazwyczaj poprzez miesiące ciężkich treningów, niezależnych od pogody i innych przeciwności, dlatego organizatorzy przewidzieli również kilka wydarzeń towarzyszących o mniejszych dystansach. Dlatego 21.04. wystartuje 13. Mini Cracovia Maraton organizowany na cześć tragicznie zmarłego Piotra Gładkiego, jedynego Polaka, który wygrał Cracovia Maraton – jest to bieg wokół Krakowskich Błoń, o dystansie 4,2km. przewidziany dla osób od 12r.ż.. Tego samego dnia odbędzie się także po raz piąty Bieg Nocny na 10 km, w którym mogą wziąć udział osoby pełnoletnie. Nie można zapominać również o miłośnikach rolek, którzy swój maraton pokonać będą mogli 13. raz już 21.04. wyruszając z Alei 3 Maja. 17. PZU Cracovia Maraton to także czas rywalizacji osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach, którzy po czterech latach wyścigu na skróconym dystansie (22km) 22.04. będą mogli pokonać całą trasę maratonu.

Tanie noclegi w Krakowie dla uczestników Cracovia Maratonu.

Cracovia Maraton to nie tylko impreza sportowa, lecz również wyjątkowo rodzinna, podczas której uczestnicy dopingowani są przez swoich najbliższych i przyjaciół na całym dystansie. Dlatego też zachęcamy do skorzystania z noclegów w Pensjonacie Na Wzgórzach, gdzie będą mogli Państwo się wyciszyć przed biegiem, zregenerować siły już po nim i przede wszystkim spędzić czas w rodzinnej i ciepłej atmosferze. Pensjonat znajduje się na obrzeżach miasta, co gwarantuje ucieczkę od zgiełku i tłoku.

Atutem Pensjonatu Na Wzgórzach są nie tylko tanie noclegi, lecz również ulokowanie w bliskiej odległości od przystanku tramwajowego „Jarzębiny”, skąd udając się tramwajem nr 1 dojadą Państwo na Rynek Główny już w 35 minut – bez straty czasu na stanie w korkach. Alternatywą są tramwaje nr 4 i 5, jadące około 30 minut na Dworzec Główny – znajdujący się w bliskiej odległości od Rynku.

Pensjonat Na Wzgórzach dla Maratończyków i ich grup wsparcia, na czas pobytu w Krakowie przygotował specjalny 10% rabat, który dostępny będzie po okazaniu numeru startowego – pamiętać jednak należy o wcześniejszej rezerwacji pokoju.

Tanie pokoje w Krakowie dla Maratończyków!

Weź numer startowy i zarezerwuj pokój!